Büyükçekmece Esnaf ve Sanatkarlar Odası kongresi yapıldı, tek liste halinde aday olan mevcut başkan Rahmi Yazıcı yeniden Başkan seçildi.

 

Yapılan kongrenin ardından bir konuşma yapan Başkan Yazıcı kendisini tekrar başkan olarak seçen esnafa teşekkür etti ve şunları söyledi:

 

“Sanayi Sitesi sorunu karşısında hala mücadelemizi sürdürüyoruz ve önümüzde büyük bir sorun olarak durmakta. Bu konuda ne kadar kapı çalınması gerekirse çalmaya devam ediyoruz ve sonuç alana kadar da mücadelemiz devam edecek.”

 

Esnafın yaşadığı sorunlar üzerine neler yaptıkları hakkında bilgiler veren Yazıcı "Sorunları olan esnafımızı ziyaret ederek sorunlarını dinledik.Yapılan istişareler sonunda aldığımız bilgileri yetkili makamlarla paylaştık. Esnafımızın işlerinin daha iyi olabilmesi için onlara yardımcı olmaya çalıştık. Umarım bu  çalışmalarda başarılı olabilmişizdir" dedi.

 

Esnafın yaşanan pandemi sürecinde zorluklarla boğuştuğunu ve aralarında ayakta kalmaya çalışan esnaflar olduğunu söyleyen Başkan Rahmi Yazıcı “ Zor bir süreç geçiren esnafımız pandemi karşısında yok olma tehlikesi ile karşı karşıya. Açılan işyeri sayısı ise maalesef düşük, istihdam sağlayacak işyerlerinin açılışlarına şahitlik edemiyoruz" dedi.

 


BÜYÜKÇEKMECE 12.01.2022 19:05:00 0
Anahtar Kelimeler: Rahmi Yazıcı Yeniden Başkan Seçildi

Rahmi Yazıcı Yeniden Başkan Seçildi

Büyükçekmece Esnaf ve Sanatkarlar Odası kongresi yapıldı, tek liste halinde aday olan mevcut başkan Rahmi Yazıcı yeniden Başkan seçildi.