Haber Detayı
03 Temmuz 2015 - Cuma 08:18 Bu haber 3824 kez okundu
 
Yaşam Vadisi'ne Emekliler Lokali
Sadece Beylikdüzü’nün değil, İstanbul’un nefesi olacak Yaşam Vadisi’nin 1’inci Etabı içine Beylikdüzü Belediyesi tarafından kazandırılan Emekliler Lokali, hizmete açılmaya hazırlanıyor
BEYLİKDÜZÜ Haberi
Yaşam Vadisi'ne Emekliler Lokali

Beylikdüzü'nün tümünü kapsayacak Yaşam Vadisi projesi hızla devam ederken, 1. Etap günden güne değişiyor ve gelişiyor.

 

Şehir parkının ilk etabı olan bu alanda emekliler için harika bir merkez yapılıyor.Yaşam Vadisi 1. Etap'ta Beylikdüzü Belediyesi tarafından inşası başlanan 300 m2 alana sahip Emekliler Lokalinin çalışmaları tamamlanmak üzere. Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçeye ikincisinin yapıldığı Emekliler Lokalinin peyzaj düzenlemelerini de gerçekleştirerek emekli bireylerin Beylikdüzü'nde huzur ve keyif içinde vakit geçirmelerine olanak tanıyacak.

 

Lokal, özel tasarımı ile açılır kapanır ve sabit kapalı özelliklere de sahip.

 

"Her demografik özellikteki insanın Beylikdüzü' nde yaşamaktan keyif almaya hakkı var" diyen Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Beylikdüzü'nü ilçenin tüm tabakalarına seslenen, onların ihtiyaçlarını anlayan ve beklentilerini karşılayan bir kent haline getireceğiz. Buradaki Emekliler Lokali de bu anlayışla ortaya çıktı. Emeklilerimiz güle güle otursunlar, güzel zaman geçirsinler" diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yaşam, Vadisi'ne, Emekliler, Lokali,
Yorumlar
Haber Yazılımı