Haber Detayı
24 Haziran 2015 - Çarşamba 18:32 Bu haber 5331 kez okundu
 
Trafik Başkomiseri Ahmet Kömbe "Sürücüler Mutlaka Kurallara Uymalı"
Büyükçekmece Trafik Başkomiseri Ahmet Kömbe ilçe genelinde trafiğin düzenli işlemesi ve sorun yaşanmaması için zaman zaman kontrollerin yapıldığını söyledi.
BÜYÜKÇEKMECE Haberi
Trafik Başkomiseri Ahmet Kömbe

Denetim yapmalarındaki amacın vatandaşları cezalandırmak olmadığını, aksine onların yararına olduğunu söyleyen Kömbe sözlerine şöyle devam etti "Hepimiz biliyoruz ki çıkarılan trafik kuralları insanlarımızın can güvenliğinin en önemli unsurlarıdır. Bu nedenle vatandaşlarımızı ve araç sürücülerimizi trafik kurallarına uymaya davet ediyorum. Unutmayalım; trafik kuralları bizim menfaatimiz için konulmakta ve uygulanmaktadır"  

 

Trafik kazalarının en aza indirilmesi için ekip arkadaşlarıyla koordineli bir şekilde çalıştıklarını ifade eden Kömbe sözlerini şöyle tamamladı :   "Kimsenin burnunun kanamasını istemiyoruz. Her sağlıklı insan bir engelli adayı olduğunu ve ileride keşke dememek için başta emniyet kemerini takmalı trafik kurallarına uymalı. Sürücülerimizi sabırlı ve hata yapan diğer sürücüye karşı dikkatli ve nazik olmaya davet ediyor, herkese kazasız sürüşler diliyorum."        

Kaynak: Editör:
Etiketler: Trafik, Başkomiseri, Ahmet, Kömbe, "Sürücüler, Mutlaka, Kurallara, Uymalı",
Yorumlar
Haber Yazılımı