Haber Detayı
04 Ağustos 2018 - Cumartesi 08:54 Bu haber 1096 kez okundu
 
Şevval Sam Büyükçekmece'de Hayranlarına Seslendi
Sanatçı Şevval Sam, 19. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali’nde hayranlarıyla buluştu.
BÜYÜKÇEKMECE Haberi
Şevval Sam Büyükçekmece'de Hayranlarına Seslendi

Şevval Sam; geçtiğimiz günlerde PKK tarafından hain pusuda şehit olan Nurcan Anne ve 11 aylık Bedirhan bebek ile ilgili olarak “Lanet okumak istemiyorum, çünkü onlar gibi kötü olmak istemiyorum” dedi.

Bedirhan Bebek için Memik Oğlan türküsünü söyledi

 

19. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali’nde Şevval Sam Büyükçekmeceli hayranlarıyla buluştu. Binlerce seveni ile buluşan Şevval Sam karşılaştığı ilgi karşısında göz yaşlarını tutamadı. Büyükçekmeceliler zaman zaman sanatçının sevilen şarkılarına eşlik ettiler. Duygusal anların yaşandığı konserde Şevval Sam,  geçtiğimiz günlerde hain pusuda şehit olan Nurcan Anne ve 11 aylık Bedirhan bebek için Memik Oğlan türküsünü söyledi.

 

“Çocuklara uzanan eller kırılsın”

 

Şevval Sam; “Her türlü terörü, her türlü ayrımcılığı, her türlü art niyeti, her türlü birlikteliğe zarar veren insanı bütün kalbimle kınıyorum” diyerek terörü kınadı.

Şevval Sam’ı duyarlılığından ötürü kutlayan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Öncelikle size teşekkür ediyorum insan olanın kalbine hitap ettiniz. Bütün terörü lanetliyoruz. Hani bir söz var ya kıymayın çocuklara diye. Çocuklara uzanan eller kırılsın. Çocukları hunharca katleden kim varsa, ne varsa hepsini lanetliyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şevval, Sam, Büyükçekmece'de, Hayranlarına, Seslendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı