Haber Detayı
21 Aralık 2017 - Perşembe 13:09 Bu haber 1289 kez okundu
 
MIDWOOD’da Sürpriz Doğum Günü
BÜYÜKÇEKMECE Haberi
MIDWOOD’da Sürpriz Doğum Günü

Büyükçekmece’deki 505 dönüm arazide yapımı devam eden ve 2018 sonunda dünya film endüstrisine hizmet vermeye başlayacak Midwood İstanbul Stüdyoları’na ilgi her geçen gün artarak büyüyor.. Geçtiğimiz ay Boolywood’un önemli yapımcı ve yönetmenlerini ağırladıktan sonra bir süre önce Chinawood’un önemli yapımcıları Midwood’a gelerek çalışmaları yerinde izlemiş, Midwood İstanbul Film Stüdyo Kompleksi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet San’dan bilgi almışlardı.

 

Midwood’un son ziyaretçisi ise Lübnan’ın Dünyaca ünlü keman sanatçısı Jihad Akl oldu. Midwood’un bünyesindeki Midstay’den Klup cart üyeliği alırken kendisi için hazırlanan süprizden çok mutlu oldu.

 

Dünya’nın bir çok ülkesinde kemanı ile harikalar yaratan Jihat AKL Midwood’u ziyareti sırasında kendisi için hazırlanan doğum günü pastasının mumlarına üfledikten sonra, kemanı ile happy birthday şarkısını çaldı.

 

Ahmet san ile birlikte doğum günü pastasına kesen Jihat AKL Kendisine yapılan sürpriz doğum günü kutlamasına duyarsız kalmadı, kendisini kutlayanlara mini bir konser verdi..

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MIDWOOD’da, Sürpriz, Doğum, Günü,
Yorumlar
Haber Yazılımı