Haber Detayı
23 Kasım 2018 - Cuma 19:47 Bu haber 1470 kez okundu
 
Kenan Balcı "Öğretmenler Bizim Anamız Babamız"
İstanbul’un ünlü Balıkçısı Balıkçı Kenan Balcı engelli vatandaşları ve onların eğitmenlerini ağırladı. Öğretmenlerin baş tacı olduğunu belirten Balcı; ‘Öğretmenlerimizin hakkını ödeyemeyiz. Onlar bizim annemiz, babamız’ dedi.
BEYLİKDÜZÜ Haberi
Kenan Balcı

24 Kasım öğretmenler günü dolasıyla İstanbul’un Ünlü balıkçısı Balıkçı Kenan Balcı engellilere ve onlara eğitim veren öğretmenleri Balıkçı Kenan Yaşam Vadisi tesislerinde ağırladı. Öğretmenlerin kutsal bir görev yaptıklarını söyleye Balıkçı Kenan Balcı; ‘’Annelerimiz, babalarımız ve üçüncü olarak öğretmenlerimiz bizler için çok değerli. Öğretmenlerimize duyduğumuz minnet ve şükranları bildirmek için bugün misafir ettik. Öğretmenlerin hepsinin işi çok zor ama engelli kardeşlerimize hizmet eden öğretmenlerimiz ise daha çok zahmete katlanıyor. Onlara ne kadar teşekkür etsek azdır. Öğretmenlerimizin günleri yoğun, bir bölümü gelemedi. Engelli kardeşlerimizin ise araçları kaza yaptı bundan dolayı gelemeyenler oldu’ ifadelerini kullandı. 

 

PAZARTESİ GÜNÜ ÖĞRETMENLERİMİZ MİSAFİRİMİZ

Öğretmenleri Pazartesi günü Beylikdüzü Türkiye Deniz Canlıları Balıkçı Kenan Tesisleri’nde misafir etmek istediğini belirten Balcı; ‘Gelebilen tüm öğretmenlerimiz misafirimiz ve davetlimizdir. Pazartesi saat 11.00’den 15.00’e kadar Balıkçı Kenan tesislerine uğrayacak değerli öğretmenlerimizi misafir edeceğiz. Onların hakkını ödeyemeyiz” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kenan, Balcı, "Öğretmenler, Bizim, Anamız, Babamız",
Yorumlar
Haber Yazılımı