Haber Detayı
11 Eylül 2018 - Salı 22:32 Bu haber 716 kez okundu
 
Esenyurt Belediyesi Zabıtaya Moral Gecesi Düzenledi
Esenyurt Belediyesi Zabıta haftası çerçevesinde bir gece düzenledi
- Haberi
Esenyurt Belediyesi  Zabıtaya Moral Gecesi Düzenledi

Esenyurt Belediyesi tarafından Zabıta haftası çerçevesinde düzenlenen gecede Esenyurt Belediyesi Zabıta personeli aileleriyle biraraya geldi. Başkan Ali Murat Alatepe’nin de katıldığı gecede zabıtadan oluşan orkestranın verdiği konser büyük beğeni topladı.

 

 

Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 192. yıl dönümü ve Zabıta Haftası Esenyurt’ta çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, zabıta personelini  ve ailelerini Zabıta Personeli ve Kıymetli Aileleri Programı isimli etkinlikte bir araya getirdi. Nene Hatun Kültür Merkezi’nde düzenlenen yemekli geceye zabıta ve ailelerinin yanı sıra Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe ve eşi Fethiye Alatepe de katıldı. Belediye zabıta personelinden oluşan orkestra da gecede konser verdi. Zabıtalar mesai arkadaşlarının aileleriyle de kaynaşırken doyasıya eğlendiler.

 

Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe yaptığı konuşmada insanı sevdiklerini belirterek “ Mayamız sevgiyle yoğrulmuştur. İşimiz düzeni muhafaza etmek ama bunu sevgiyle yapıyoruz. Sert bir şeyi yapmak durumunda kalsak da bunu yüzümüz gülerek yapıyoruz.”dedi. Başkan Alatepe, emrinizdeyiz sloganının içini doldurarak yürüyüşlerine devam ettiklerini vurgulayarak “ Kendi personelimizin ailelerinin de emrindeyiz. Önce onları mutlu etmeliyiz. Bizim bir amacımız da ailelerimiz birbirleriyle tanışsın kaynaşsın. Arkadaşlıklar sadece mesaide kalmasın. Personelimizin çocukları da kendi aralarında arkadaşlıklar kursun. Bu kapıyı da açmak istedik. Hep birlikte Esenyurt’u daha güzel yapmak için uğraşıyoruz.” diye konuştu. Başkan Alatepe gecede ayın başarılı zabıta personeline de plaket ve hediyeler verdi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Esenyurt, Belediye, Başkanı, Ali, Murat, Alatepe
Yorumlar
Haber Yazılımı