Haber Detayı
17 Aralık 2017 - Pazar 17:56 Bu haber 673 kez okundu
 
Elektrik Mühendisleri Odası 5.Temsilciliğini Beylikdüzü'nde Açtı
Elektrik Mühendisleri Odası İstanbul’daki 5. temsilciliğini Beylikdüzü’nde açtı. Beylikdüzü Belediyesi’nin de girişimleriyle açılması hız kazanan temsilcilik, birçok çevre ilçeye de hizmet verecek. Belediyeyle çalışmalar yürütecek.
BEYLİKDÜZÜ Haberi
Elektrik Mühendisleri Odası 5.Temsilciliğini Beylikdüzü'nde Açtı

Beylikdüzü, artık Elektrik Mühendisleri Odası’nın İstanbul’daki 5. temsilciliğine ev sahipliği yapıyor. Elektrik, elektronik, biyo medikal, haberleşme ve kontrol mühendislerini bünyesinde barındıran Elektrik Mühendisleri Odası Beylikdüzü Temsilciliği, Beylicium AVM 4. katta açıldı.

 

Temsilcilik, Başakşehir, Büyükçekmece, Çatalca, Avcılar, Esenyurt, Silivri ilçelerini kapsıyor.

 

Bölgedeki ilgili mühendislik dallarıyla işlemlerin yapılması, üyelerle ilişkilerin sürdürülmesi gibi işlemlerin de yürütüleceği temsilcilik, belediyeler ve kurumlardaki mühendislerle işbirliği yaparak çalışmalar yürütecek.  

 

 

Açılışta konuşan Şube Temsilcisi Yüksel Mengünoğul, “Yerel yönetimlerle ilişkileri geliştirerek halka katkı sağlayacak çalışmalarda bulunmayı hedefliyoruz. Burası 10 yıldır beklenen bir noktaydı. Beylikdüzü Belediyesi, bünyesindeki mülkiyetle işlemleri sonuca ulaştırdı.” dedi.

 

Temsiliğin açılışına mühendislerin yoğun katılımının olmasının yanı sıra Beylikdüzü Belediyesi 1. Başkan Vekili Ömer Şatır, başkan yardımcıları, meclis üyeleri de katıldı. Şatır, “Nitelikli çalışmaların yapılacağı temsilciliğimiz Beylikdüzü’ne, mühendislerimize ve belediye temsilcileri olarak bizlere hayırlı olsun.” şeklinde konuştu. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Elektrik, Mühendisleri, Odası, 5.Temsilciliğini, Beylikdüzü'nde, Açtı,
Yorumlar
Haber Yazılımı