Haber Detayı
13 Aralık 2016 - Salı 21:42 Bu haber 1558 kez okundu
 
Büyükçekmece'de  “insan sıcaklığı” sergisi
Büyükçekmece Belediyesi, engelli bireylere dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirilen "Gülümse Gülümset" adlı fotoğraf sergisine beşinci kez ev sahipliği yaptı.
KÜLTÜR-SANAT Haberi
Büyükçekmece'de  “insan sıcaklığı” sergisi

Nakipoğlu Eğitim Kültür ve Sanat Vakfı'nın düzenlediği sergide, vatandaşlar tarafından çekilen engelli bireylerin fotoğrafları sanatseverlerle buluştu.

"Bizler, engellileri hayatın içine katabildiğimiz oradan insanız"

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün'ü temsilen sergiye katılan Belediye Başkan Danışmanı Bayram Ali Üner, "Hiç sevmediğimiz insanlar bile gülümsediği zaman en azından içimizdeki negatiflik kaybolur. Gülümsemek ve gülümsetmek insanları birbirlerine hep bir adım daha yakınlaştırır. O yüzden gülmek ve gülümsetmek çok insani ve güzel bir duygu. Engelli çocuklarla birlikte olmak ve her gün biraz daha hayatı yakaladıklarını görmek bizler için de çok güzel bir şey. Bizler, engelli kardeşlerimizi hayatın içine katabildiğimiz oradan insanız. Belediye Başkanımız Sayın Dr. Hasan Akgün ve Nakipoğlu Sanat Vakfı adına hepinize teşekkür ediyorum" dedi. 

"Gülümse gülümset" adlı fotoğraf sergisi 18 Aralık Pazar gününe kadar Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi'nde sanatseverlerle buluşmaya devam edecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükçekmece, Belediyesi, engelli, bireylere, dikkat, çekmek, amacıyla, gerçekle
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Büyükçekmece'de  “insan sıcaklığı” sergisi
Yorumlar
Haber Yazılımı