Haber Detayı
23 Mart 2019 - Cumartesi 23:10 Bu haber 2063 kez okundu
 
Birinci Hospital'ı Dünya Markası Yapmak İstiyoruz
Birinci Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr. Ali Aksu gazetecilerle biraraya geldi
BEYLİKDÜZÜ Haberi
Birinci Hospital'ı Dünya Markası Yapmak İstiyoruz

Op.Dr. Ali Aksu ve yönetimi, Türkiye Yerel Basın Birliği Başkanı Nezir Karayün ve gazetecilerle kahvaltıda buluşarak geçtiğimiz günlerde faaliyete geçen Birinci Hospital hakkında bilgiler verdi.
 

Beylikdüzü nüfusunun hızlı bir şekilde artmakta olduğunu ve artan nüfusun birtakım ihtiyaç ve sıkıntılara yol açtığını belirten Dr. Aksu en önemli konunun sağlık hizmeti olduğunu bildikleri için kaliteli ve akılcı çözümler ürettiklerini, en iyi bir şekilde hizmet etmeyi amaçladıklarını belirttti.

 

Türkiye Yerel Basın Birliği Genel Başkanı Nezir Karayün ve gazetecilere hastaneyi gezdirerek bilgiler veren Birinci Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr.Ali Aksu, “Hastanemiz bölgenin sağlık sorunlarına bir çözüm bulma noktasında açılışını yaptık. Birinci Sağlık Grubu gün zamanla büyümeye devam ediyor. Beylikdüzü’nün hızla artan bir nüfusu var bizde bunu göz önünde bulundurarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Asıl hedeflerinin Birinci Hospital’ı bir dünya markası haline getirmek olduğunu söyleyen diyen Aksu "İnsanımıza en iyi hizmeti verebilmek adına en iyi teknolojileri getiriyoruz. Hastaneler genelde soğuk ortamlardır. İnsanlarımız hastanelerden biraz çekinirler doğal olarak ama biz konsept olarak burayı daha çok otel hastane tipi yapmaya çalıştık. En büyük takdir hastalarımızın takdiridir. Biz onlara layık olabilirsek, onların bize olan güvenini hak edebilirsek bizim için en büyük mutluluk bu olur. Birinci Hospital yaklaşık 20 bin metrekarelik bir alanda yer alan 14 katlı bir hastaneyiz. 220 kapasiteli hastanemizde ayriyeten 50 yataklı yoğun bakım ünitemiz mevcut” şeklinde konuştu.


 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Birinci, Hospital, Op.Dr.Ali, Aksu, Beylikdüzü
Yorumlar
Haber Yazılımı