Haber Detayı
09 Aralık 2015 - Çarşamba 23:21 Bu haber 1574 kez okundu
 
BELEDİYE PERSONELİNE GÖZÜ GİBİ BAKIYOR
Beylikdüzü Belediyesi öncelikli olarak vatandaşlar için başlattığı göz muayenesini şimdi de personeli için gerçekleştiriyor.
SAĞLIK Haberi
BELEDİYE PERSONELİNE GÖZÜ GİBİ BAKIYOR

Birçok konuda hekimin hizmet verdiği Sağlık İşleri Müdürlüğü’nde haftanın belirli günlerinde personel için göz muayeneleri yapılacak. Uzmanlar tarafından yapılan muayeneler sonucu gerekli yönlendirmeler sağlanacak.

Kısa zamanda birçok yeniliği bünyesine katan Beylikdüzü Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü şimdi de personeli için çalışmalara başladı. Vatandaşın olduğu kadar personelinin de sağlığını düşünen Beylikdüzü Belediyesi, Sağlık İşleri Müdürlüğü çatısı altında ücretsiz göz muayenesi imkanı sağlıyor. Anlaşmalı hastaneden gelen hekimlerle yapılan muayene sonucu, tanı yapılan personel, gerekli tedavinin yapılması için yönlendiriliyor.

Adnan Kahveci Mahallesi’nde bulunan Sağlık İşleri Müdürlüğü’nde yapılan muayenelerde  şimdiye kadar 200’ün üzerinde kişiye tanı yapıldı. Tüm personele ulaşmak için 22 iş günü içerisinde randevulu sistemle yapılacak muayenelerin sonunda toplamda 1153 personel göz muayenesinden geçmiş olacak. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Beylikdüzü, Belediyesi, öncelikli, olarak, vatandaşlar, için, başlattığı, göz, m
Yorumlar
Haber Yazılımı