Haber Detayı
15 Kasım 2016 - Salı 20:13 Bu haber 1959 kez okundu
 
BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ KIŞ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR
Beylikdüzü’ne yeni sporcular yetiştirecek Beylikdüzü Belediyesi Kış Spor Okulları başlıyor.
SPOR Haberi
BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ KIŞ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR

15-30 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek kayıtlar için harekete geçin. Basketbol, voleybol, yüzme, satranç, jimnastik, taekwondo, futbol, okçuluk ve buz pateni branşlarında eğitim verilecek.

Dersler 3 Aralık’ta belirlenen merkezlerde başlayacak. Detaylı bilgi almak isteyenler 444 09 39 NO’lu Çağrı Merkezi’ni arayabilirler. Her yıl spor disiplini kazanan binlerce çocuğun sertifikasını aldığı Beylikdüzü Belediyesi Kış Spor Okulları, yeni sporcular yetiştirmek için hazır. Kış Spor Okulları için kayıtlar 15-30 Kasım tarihleri arasında olacak.

Kayıt yerleri ise şöyle; Beylicium AVM Kat 3, Kavaklı Kültür ve Kurs Merkezi, Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi ve Özgecan Aslan Kültür Merkezi.

Online kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlar ise Beylikdüzü Belediyesi’nin web sitesindeki http://kurslar.beylikduzu.bel.tr/e/ bağlantısını tıklayabilirler.

Birçok branşta eğitim verilecek Kış Spor Okulları’nda; Basketbol, voleybol, yüzme, satranç, jimnastik, taekwondo, futbol, okçuluk ve buz pateni dersleri olacak.

Kayıt için gerekli evraklar arasında ise nüfus cüzdanının aslı ile bir adet fotoğraf yer alıyor.Dersler ise 3 Aralık’ta başlayacak. Sporla yetişen bir neslin güzel gelecekler getireceğini vurgulayan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Çocukların ve gençlerin sporla ilgilenmesi ve sunduğumuz imkanlardan faydalanmaları bizi mutlu ediyor. Spor; bireye ekip ruhuna uyum sağlayabilme, disiplin, azim ve dayanıklılık kazandırır. İlçenin tüm çocuklarını derslere bekliyoruz.” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: beylikduzu_belediyesi_kis_spor_okullari_basliyor
Yorumlar
Haber Yazılımı