Haber Detayı
16 Haziran 2017 - Cuma 15:23 Bu haber 585 kez okundu
 
BEYLİKDÜZÜ’NÜN KORULUKLARI SIK SIK YIKANIYOR
Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, çamlık alanları pırıl pırıl yapmak için çalışıyor.
BEYLİKDÜZÜ Haberi
BEYLİKDÜZÜ’NÜN KORULUKLARI SIK SIK YIKANIYOR

Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, çamlık alanları pırıl pırıl yapmak için çalışıyor. Belirli aralıklarla korulukların minik sahipleri olan kuşların dışkılarından arındırılan alanlar, hem hijyen hem de görsel olarak temiz bir görüntüye sahip oluyor.
 
Vatandaşların her gün doğayla buluşup, sağlıklı yaşam yürüyüşleri yaptığı, keyifli vakit geçirdiği Beylikdüzü’nün en yeşil alanları olan koruluklar belirli aralıkla yıkanıyor. Yürüyüş yolları üzerinde, banklarda oluşan kötü görüntü ve kirliliği ortadan kaldırmak için Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri belirlenen periyodlarla koruluklarda yıkama işlemi gerçekleştiriyor. 
 
Koruluklara neşe katan kuşların dışkılarının vatandaşlara ve materyallere zararı olmaması açısından sterilize edilerek temizlikleri sağlanıyor. Her gün yıkanan Beylikdüzü Belediyesi önündeki çamlık alan ve gün aşırı yıkanan Enver Adakan Koruluğu ve Barış Parkı’nda bulunan koruluk haricinde zaman zaman çocuk oyun grupları da steril bir şekilde yıkanıp temizleniyor
Kaynak: Editör:
Etiketler: BEYLİKDÜZÜ’NÜN, KORULUKLARI, SIK, SIK, YIKANIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı