Haber Detayı
05 Nisan 2017 - Çarşamba 12:19 Bu haber 2016 kez okundu
 
BEYGEM ÖĞRENCİLERİNİN YÜZDE 93'Ü YGS'DE BARAJI GEÇTİ
BEYGEM ile YGS'de 93' lük başarı yakalandı. "Eğitimde fırsat eşitliği'' ve ''BEYGEM ile eğitime tam destek'' ilkeleriyle yola çıkan Beylikdüzü Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi (BEYGEM), YGS 2017' de büyük bir kitlesel başarıya imza attı
BEYLİKDÜZÜ Haberi
BEYGEM ÖĞRENCİLERİNİN YÜZDE 93'Ü YGS'DE BARAJI GEÇTİ

BEYGEM ile YGS’de 93’lük başarı yakalandı. “Eğitimde fırsat eşitliği'' ve ''BEYGEM ile eğitime tam destek'' ilkeleriyle yola çıkan Beylikdüzü Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi (BEYGEM), YGS 2017’de büyük bir kitlesel başarıya imza attı. 2017 YGS sınavına giren 463 BEYGEM öğrencisinin 93’ü barajı geçti.

Beylikdüzü Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi, ilçe öğrencilerinin başarı standartını yukarı çekmek için uzman eğitimci kadrosu ile yoluna devam ediyor. Önemli başarılar elde eden BEYGEM, gençlerin hedeflerine ulaşmasına yardımcı oluyor.

BEYGEM öğrencisi Nazlı Karaosmanoğlu, bireysel başarı sıralamasında, 2.712. olarak Beylikdüzü Belediyesi’ni gururlandırdı. Beylikdüzü'nde eğitim standardını yükseltmek, gençlerin eğitimine destek olmak amacıyla ortaöğretim, lise ve mezun öğrencilere yönelik eğitim veren BEYGEM’de öğrenciler, 2017 LYS için tıp, hukuk, eczacılık ve mühendislik hedefi ile çıtayı yükseltti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BEYGEM, ÖĞRENCİLERİNİN, YÜZDE, 93'Ü, YGS'DE, BARAJI, GEÇTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı