Haber Detayı
30 Ocak 2018 - Salı 09:59 Bu haber 676 kez okundu
 
Başkan Akgün: 2018 Hizmette Atılım Yılı Olacak
Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, hizmet maratonunun 2018 yılında da hız kesmeden devam edeceğini açıklayarak; “Önceki yıllarda olduğu gibi, 2018 yılı da hizmette atılım yılı olacak” dedi.
BÜYÜKÇEKMECE Haberi
Başkan Akgün: 2018 Hizmette Atılım Yılı Olacak

2018 yılında da Büyükçekmece'ye hizmet için tüm mesaisini sokaklarda geçiren Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, mahallelerin sorun ve eksiklerini yerinde görerek yapılması gereken hizmetler konusunda teknik ekibine talimat veriyor.

 

Hizmet maratonu hız kesmeyecek

Büyükçekmece Belediyesi’nin devam eden projeleri ve 2018 yılı içinde yapılması gereken projeleri ekibiyle birlikte yerinde inceleyen Başkan Akgün, Büyükçekmece halkından gelen talep ve önerileri de değerlendiriyor. 2018 yılının da Büyükçekmece için hizmette atılım yılı olacağını açıklayan Başkan Akgün, "Benim makamım sokaklardır, halkımın yanıdır. Teknik ekibimle birlikte yapılacak ve yapılmakta olan hizmetleri yerinde görmek bizi daha doğruyu, daha güzeli yapmaya sevk ediyor. Sokağa çıktığınız zaman şehrinizin genel durumunu görme ve test etme imkanınız oluyor. A’dan Z’ye ne gerektiğini tespit edip bu yılda şehrimiz için önemli yeniliklere imza atmaya devam edeceğiz Bunun için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da 24 mahallemizi sokak sokak gezip, Büyükçekmece ailem için en iyi hizmeti vermeye çalışacağız" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Akgün:, 2018, Hizmette, Atılım, Yılı, Olacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı