Haber Detayı
12 Eylül 2018 - Çarşamba 20:19 Bu haber 628 kez okundu
 
Altın Çocuklar Başkan Alatepe’yi Ziyaret Etti
Esenyurt Belediyesi’nin bir çok alanda desteklediği lisanslı sporcular başarılarına her geçen gün yenilerini ekliyor.
- Haberi
 Altın Çocuklar Başkan Alatepe’yi Ziyaret Etti

En son Bosna Hersek’te yapılan şampiyonadan madalya ile dönen 13-16 yaş arası güreşçiler ve  hocaları ayrıca  Türkiye 2. olan tekvandocu sporcular birlikte Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe’yi ziyaret etti.

 

Esenyurt Belediyesi’nin desteklediği güreş takımı, 2018 yılı boyunca 1 adet Avrupa ikinciliği,2 Balkan şampiyonluğu,1, Balkan ikinciliği ve Türkiye şampiyonalarında da 17 altın, 4 gümüş ve 5 bronz madalya aldı. Aldıkları madalyalarla ve gösterdikleri başarılarla Esenyurt’un adını hem Türkiye’de hem de Avrupa’da başarıyla duyuran sporcular Başkan Alatepe’ye verdiği desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

 

Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe de sporcuların ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken “ Şu anda ilçemizde 100 bin lisanslı sporcuya destek veriyoruz. Elimizden geldiği kadar desteklerimizi arttırarak sürdüreceğiz. Verdiğimiz destek arttıkça başarılar da büyüyerek geliyor. Hedefimiz olimpiyat  ve dünya şampiyonları çıkarmaktır. Güreş de bizim ata sporumuzdur. Bu branşı da önemsiyoruz. Sizlere başarılarının devamını dilerim.” dedi.

 

Başkan Alatepe sporculara birer saat hediye etti. Yapılan ziyaretin ardından sporcular ve hocaları Başkan Alatepe’yle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Altın, Çocuklar, Başkan, Alatepe’yi, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı