Haber Detayı
20 Kasım 2017 - Pazartesi 19:20 Bu haber 956 kez okundu
 
Ali Tarakçı’ya Yapılan Saldırıyı Kınıyoruz…
Türkiye Yerel Basın Birliği Genel Başkanı Nezir Karayün, gazeteci Ali Tarakçı' ya yapılan silahlı saldırı ile ilgili bir mesaj yayımladı
BEYLİKDÜZÜ Haberi
Ali Tarakçı’ya Yapılan Saldırıyı Kınıyoruz…

 

Karayün mesajında şu ifadelere yer verdi;

"20 Kasım 2017 Pazartesi sabahı iki şüpheli kişi tarafından silahlı saldırıya uğrayan gazeteci Ali Tarakçı saldırıdan sonra hastaneye kaldırılmış, tüm müdahaleler yapılarak hayati tehlikesi bulunmamaktadır.

 

Türkiye Yerel Basın Birliği Genel Başkanı Nezir Karayün; uzun yıllardır İstanbul da yerel gazetecilik yapan, Gazetem İstanbul gazetesinin sahiplerinden gazeteci Ali Tarakçı' ya yapılan menfur saldırıyı kınıyor,  bu yapılan saldırının zor şartlar altında gazetecilik yapan tüm yerel basına yapıldığını düşünüyor,  hain saldırıyı yapan kişi ve kişileri şiddetle kınıyoruz.

 

Olay, İstanbul Esenyurt Cumhuriyet Mahallesi İSKİ yakınlarında trafikte yapılan tartışma sonucu ortaya çıktığı iddia edilirken, her ne suretle olursa olsun, bir gazeteciye yapılan saldırı çirkin bir saldırıdır. Silahlı saldırıda bulunan bu kişi veya kişilerin güvenlik güçleri tarafından ivedi bir şekilde bulunarak cezalandırılmasını temenni ediyor,  gazeteci meslektaşımız Ali Tarakçı' ya ve Gazetem İstanbul ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, Allah' tan acil şifalar diliyoruz. "

Türkiye Yerel Basın Birliği Derneği

Adına Genel Başkan

Nezir KARAYÜN

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ali, Tarakçı’ya, Yapılan, Saldırıyı, Kınıyoruz…,
Yorumlar
Haber Yazılımı