Haber Detayı
13 Aralık 2017 - Çarşamba 13:54 Bu haber 771 kez okundu
 
Ali Çebi Caddesi'nde Trafik Sorunu Çözülüyor
Beylikdüzü Ali Çebi Caddesi'nde 15 yıldır süregelen trafik sorunu çözülüyor. Yolun Birlik Sanayi Sitesi’yle kesişen kısmı Beylikdüzü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından bulvar olarak düzenlenecek.
BEYLİKDÜZÜ Haberi
Ali Çebi Caddesi'nde Trafik Sorunu Çözülüyor

Beylikdüzü’nün trafiği en yoğun ana caddelerinden biri olan Ali Çebi Caddesi’nde, Beylikdüzü Belediyesi yol düzenlemelerine başladı. 15 yıldır trafik sorunu ile karşı karşıya kalan caddede Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalar yapıyor. Ekipler, Yolun Birlik Sanayi Sitesi’yle kesişen kısmını bulvar olarak düzenleyecek.

 

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Beylikdüzü Belediyesi Başkan Yardımcısı Vefa Küçükali, “İmar planlarında yol olarak görünen Ali Çebi Caddesi, mülkiyet olarak Organize Sanayi Bölgesi’nin Birlik Sanayi kısmında yer alıyor. Yolun 600 metre civarında tek şeride inmesi trafik açısından büyük sıkıntı oluşturuyordu.  Başkan Ekrem İmamoğlu öncülüğünde Organize Sanayi ve Birlik Sanayi yöneticilerinin olumlu yaklaşımları ile Belediye arasında bir Protokol imzaladık.” diye konuştu.

 

Yeni düzenleme ile kaldırım ve bisiklet yolları ile kullanışlı bir cadde haline dönüşecek. Volvo Kavşağı’ndan E-5’e kadar uzanan aksta trafik rahatlayacak. Bu yolun devamı, Vira İstanbul’un yanından Rıfat Ilgaz Caddesi ile birleşip, Vira Kavşağı’na inecek. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ali, Çebi, Caddesi'nde, Trafik, Sorunu, Çözülüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı