Haber Detayı
05 Mart 2019 - Salı 20:16 Bu haber 531 kez okundu
 
ADNAN KAHVECİ MAHALLESİ EMEKLİLER LOKALİ HİZMETE AÇILDI
Beylikdüzü Belediyesi tarafından Adnan Kahveci Mahallesi’ne kazandırılan Emekliler Lokali düzenlenen törenle hizmete açıldı. Lokalin açılış törenine katılan Beylikdüzü Belediyesi 1.Başkan Vekili Ömer Şatır, “Hizmete açtığımız lokal, yaşını almış Beylikdüzü sakinlerimizin buluşma noktası olacak. Lokalimiz, ilçemize ve emeklilerimize hayırlı, uğurlu olsun.” dedi.
BEYLİKDÜZÜ Haberi
ADNAN KAHVECİ MAHALLESİ EMEKLİLER LOKALİ HİZMETE AÇILDI

Beylikdüzü’nde 7’den 70’e her kesime hitap eden hizmetler üretmeye devam eden Beylikdüzü Belediyesi, ilçenin ikinci Emekliler Lokali’ni Adnan Kahveci Mahallesi’nde hizmete açtı. Beylikdüzü Belediyesi 1.Başkan Vekili Ömer Şatır, ilçe protokolü ve vatandaşların katılımıyla açılan lokalin açılış töreninde yaptığı konuşmada “Beylikdüzü, iç ve dış mekan düzenlemesiyle çok güzel bir emekliler lokaline daha kavuştu. Lokalimizin yapılmasında emeği geçen tüm belediye birimlerimize ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Emeklerine sağlık.  Beylikdüzü'ne her şeyin en güzeli yakışır. Beylikdüzü'ne güzel eserler kazandırmak için çalışmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

 

Merkezi Konumu ve Çevre Düzenlemesiyle Beğeni Topladı

 

Adnan Kahveci Mahalle Muhtarlık ve Belediye Çözüm Merkezi’nin yanında bulunan Adnan Kahveci Mahallesi Emekliler Lokali hem merkezi ve ulaşılabilir konumuyla hem de 300 m2’lik yürüyüş parkurunun olduğu çevre parkıyla vatandaşlar tarafından beğeniyle karşılandı. Beylikdüzü Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan ikinci emekliler lokali olan, 80 m2 kapalı, 50 m2 açık alana sahip Adnan Kahveci Mahallesi Emekliler Lokali, ikinci baharını yaşayan emekli vatandaşların buluşma noktası olacak.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ADNAN, KAHVECİ, MAHALLESİ, EMEKLİLER, LOKALİ, HİZMETE, AÇILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı