Haber Detayı
12 Mart 2017 - Pazar 09:39 Bu haber 1478 kez okundu
 
ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANAN ÖĞRENCİLER MORAL DEPOLADI
Beylikdüzü’nün geleceği olan gençler moral yemeğinde buluştu. Beylikdüzü Belediyesi’nin BEYGEM kurslarında eğitim alan öğrenciler, üniversiteye ilk adım olan YGS sınavı öncesinde Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun konuğu oldu.
BEYLİKDÜZÜ Haberi
ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANAN ÖĞRENCİLER MORAL DEPOLADI

Zübeyde Ana Soyal Yaşam Merkezi’nde gerçekleşen buluşmada, sanatçıların perküsyon ve ritm gösterisiyle moral depolayan gençlere İmamoğlu da eşlik etti.

Beylikdüzü Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi öğrencileri, üniversiteye hazırlandıkları yoğun döneme moral depolamak için mola verdi. YGS sınavı öncesinde Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi’nde gençlerle buluşan ve gençlikten çok umutlu olduğunu dile getiren Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Gireceğiniz sınav hayatınızın önemli bir günü ama en önemli günü değil.” dedi.

Başkan İmamoğlu da Ritim Tuttu

Gençlere, “Doğru meslekler seçerek hayatı en güzel şekliyle yakalayacaksınız.” diyen İmamoğlu, her bireyin kendi hayatında güçlü, özgüvenli olma zorunluluğu var. Özgün davranışlarınız sizi hayata daha nitelikli bağlayacaktır.” mesajını verdi.

Müzikle öğrencilerin stresini atması için sahneye çıkan İstanbul Üniversitesi Konservatuar Öğretim Üyesi Engin Gürkey ve ekibi, perküsyon ve ritm gösterisiyle eğlenceli dakikalar yaşattı. Masalara dağıtılan deflerle gruba eşlik etmesi istenen gençlere, İmamoğlu da bir sürpriz yaparak sahneye çıktı ve tüm müziklere davulla ritim tuttu.

Kaynak: Editör:
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı