Haber Detayı
17 Kasım 2016 - Perşembe 09:06 Bu haber 1846 kez okundu
 
Marmara Konakları, CNR Emlak Fuarı’nda
Marmara Konakları, CNR Emlak Fuarı’nda lansman toplantısı yapacak. Marmara A.Ş. tarafından Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Marmara Konakları projesi, Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Orakçı’nın katılımıyla CNR Emlak Fuarı’nda düzenlenen lansman ile görücüye çıkacak…
EKONOMİ Haberi
Marmara Konakları, CNR Emlak Fuarı’nda

Gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarının ve dev projelerin yer alacağı, yurtiçi ve yurtdışındaki yatırımcıların ilgi odağı haline gelen Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı 17 – 20 Kasım 2016 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleşecek.

400’e yakın projenin sergileneceği fuarda, yeni yatırımlarıyla ön plana çıkarak adından sık sık söz ettiren ve Beylikdüzü Belediye eski Başkanı Yük.Müh. Vehbi Orakçı’nın Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı Marmara A.Ş. de yer alacak.

Beylikdüzü Kurucu Belediye Başkanı Yüksek Mühendis Vehbi Orakçı imzası taşıyan Marmara Konakları Projesi; vade farksız ödeme kolaylığı ve fuara özel yüzde 20 indirim fırsatı ile satışa sunulacak.

Vehbi Orakçı, 2016 yılının çalkantılı sürecine rağmen hareketli geçen gayrimenkul sektörü ile ilgili görüşmek, CNR Emlak Fuarı’nın genel kazanımları ve 2017 emlak satış beklentilerini açıklamak üzere bir toplantı düzenliyor. 

Toplantı 8. Holl’de yer alan Marmara Konakları standında fuarın ikinci günü 17 Kasım Perşembe günü saat 10:00’da gerçekleşecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı