Haber Detayı
02 Ağustos 2016 - Salı 01:21 Bu haber 1099 kez okundu
 
FİKSTÜR ÇEKİMİ YAPILDI
Spor Toto Basketbol Ligi'nde fikstür çekimi yapıldı, Maçlar 8-9-10 Ekim'de başlayacak.
SPOR Haberi
FİKSTÜR ÇEKİMİ YAPILDI

Demir İnşaat Büyükçekmece basketbol takımı dahil toplam 16 takımın yer aldığı Spor Toto Basketbol Ligi 2016-2017 sezonu iki devreli lig usulüne göre uygulanacak Spor Toto Basketbol Ligi 2016-2017 sezonun ilk yarısında oynanacak karşılaşmalar şöyle:

1. HAFTA (8-9-10 EKİM)

Demir İnşaat Büyükçekmece - Trabzonspor Medical Park

Galatasaray Odeabank - Best Balıkesir

TOFAŞ - Darüşşafaka Doğuş

Pınar Karşıyaka - Banvit

Yeşilgiresun Belediyespor - Gaziantep Basketbol

İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Anadolu Efes

Muratbey Uşak Sportif - Fenerbahçe

Rönesans TED Ankara Kolejliler - Beşiktaş Sompo Japan

2. HAFTA (15-16-17 EKİM)

Best Balıkesir - Demir İnşaat Büyükçekmece

TOFAŞ - Galatasaray Odeabank

Banvit - Darüşşafaka Doğuş

Gaziantep Basketbol - Pınar Karşıyaka

Trabzonspor Medical Park - Yeşilgiresun Belediyespor

Fenerbahçe- İstanbul Büyükşehir Belediyespor

Beşiktaş Sompo Japan - Muratbey Uşak Sportif

Anadolu Efes - Rönesans TED Ankara Kolejliler

3. HAFTA (22-23-24 EKİM)

Demir İnşaat Büyükçekmece - TOFAŞ

Galatasaray Odeabank - Banvit

Darüşşafaka Doğuş - Gaziantep Basketbol

Pınar Karşıyaka - Trabzonspor Medical Park

Yeşilgiresun Belediyespor - Fenerbahçe

İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Beşiktaş Sompo Japan

Muratbey Uşak Sportif - Rönesans TED Ankara Kolejliler

Best Balıkesir - Anadolu Efes

4. HAFTA (29-30-31 EKİM)

Banvit - Demir İnşaat Büyükçekmece

Gaziantep Basketbol - Galatasaray Odeabank

Trabzonspor Medical Park - Darüşşafaka Doğuş

Fenerbahçe - Pınar Karşıyaka

Beşiktaş Sompo Japan - Yeşilgiresun Belediyespor

Rönesans TED Ankara Kolejliler - İstanbul Büyükşehir Belediyespor

Anadolu Efes - Muratbey Uşak Sportif

TOFAŞ - Best Balıkesir

5. HAFTA (5-6-7 KASIM)

Demir İnşaat Büyükçekmece - Gaziantep Basketbol

Galatasaray Odeabank - Trabzonspor Medical Park

Darüşşafaka Doğuş - Fenerbahçe

Pınar Karşıyaka - Beşiktaş Sompo Japan

Yeşilgiresun Belediyespor - Rönesans TED Ankara Kolejliler

İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Muratbey Uşak Sportif

Best Balıkesir - Banvit

TOFAŞ - Anadolu Efes

6. HAFTA (12-13-14 KASIM)

Anadolu Efes - Demir İnşaat Büyükçekmece

Fenerbahçe - Galatasaray Odeabank

Beşiktaş Sompo Japan - Darüşşafaka Doğuş

Rönesans TED Ankara Kolejliler - Pınar Karşıyaka

Muratbey Uşak Sportif - Yeşilgiresun Belediyespor

Trabzonspor Medical Park - İstanbul Büyükşehir Belediyespor

Gaziantep Basketbol - Best Balıkesir

Banvit - TOFAŞ

7. HAFTA (19-20-21 KASIM)

Demir İnşaat Büyükçekmece - Fenerbahçe

Galatasaray Odeabank - Beşiktaş Sompo Japan

Darüşşafaka Doğuş - Rönesans TED Ankara Kolejliler

Pınar Karşıyaka - Muratbey Uşak Sportif

Yeşilgiresun Belediyespor - İstanbul Büyükşehir Belediyespor

Best Balıkesir - Trabzonspor Medical Park

TOFAŞ - Gaziantep Basketbol

Banvit - Anadolu Efes

8. HAFTA (26-27-28 KASIM)

Beşiktaş Sompo Japan - Demir İnşaat Büyükçekmece

Rönesans TED Ankara Kolejliler - Galatasaray Odeabank

Muratbey Uşak Sportif - Darüşşafaka Doğuş

İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Pınar Karşıyaka

Anadolu Efes - Yeşilgiresun Belediyespor

Fenerbahçe - Best Balıkesir

Trabzonspor Medical Park - TOFAŞ

Gaziantep Basketbol - Banvit

9. HAFTA (3-4-5 ARALIK)

Demir İnşaat Büyükçekmece - Rönesans TED Ankara Kolejliler

Galatasaray Odeabank - Muratbey Uşak Sportif

Darüşşafaka Doğuş - İstanbul Büyükşehir Belediyespor

Pınar Karşıyaka - Yeşilgiresun Belediyespor

Best Balıkesir - Beşiktaş Sompo Japan

TOFAŞ - Fenerbahçe

Banvit - Trabzonspor Medical Park

Gaziantep Basketbol - Anadolu Efes

10. HAFTA (10-11-12 ARALIK)

Muratbey Uşak Sportif - Demir İnşaat Büyükçekmece

İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Galatasaray Odeabank

Yeşilgiresun Belediyespor - Darüşşafaka Doğuş

Anadolu Efes - Pınar Karşıyaka

Rönesans TED Ankara Kolejliler - Best Balıkesir

Beşiktaş Sompo Japan - TOFAŞ

Fenerbahçe - Banvit

Trabzonspor Medical Park - Gaziantep Basketbol

11. HAFTA (17-18-19 ARALIK)

Demir İnşaat Büyükçekmece - İstanbul Büyükşehir Belediyespor

Galatasaray Odeabank - Yeşilgiresun Belediyespor

Darüşşafaka Doğuş - Pınar Karşıyaka

Best Balıkesir - Muratbey Uşak Sportif

TOFAŞ - Rönesans TED Ankara Kolejliler

Banvit - Beşiktaş Sompo Japan

Gaziantep Basketbol - Fenerbahçe

Trabzonspor Medical Park - Anadolu Efes

12. HAFTA (24-25-26 ARALIK)

Yeşilgiresun Belediyespor - Demir İnşaat Büyükçekmece

Pınar Karşıyaka - Galatasaray Odeabank

Anadolu Efes - Darüşşafaka Doğuş

İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Best Balıkesir

Muratbey Uşak Sportif - TOFAŞ

Rönesans TED Ankara Kolejliler - Banvit

Beşiktaş Sompo Japan - Gaziantep Basketbol

Fenerbahçe - Trabzonspor Medical Park

13. HAFTA (31 ARALIK-1-2 OCAK)

Demir İnşaat Büyükçekmece - Pınar Karşıyaka

Galatasaray Odeabank - Darüşşafaka Doğuş

Best Balıkesir - Yeşilgiresun Belediyespor

TOFAŞ - İstanbul Büyükşehir Belediyespor

Banvit - Muratbey Uşak Sportif

Gaziantep Basketbol - Rönesans TED Ankara Kolejliler

Trabzonspor Medical Park - Beşiktaş Sompo Japan

Fenerbahçe - Anadolu Efes

14. HAFTA (7-8-9 OCAK)

Darüşşafaka Doğuş - Demir İnşaat Büyükçekmece

Anadolu Efes - Galatasaray Odeabank

Pınar Karşıyaka - Best Balıkesir

Yeşilgiresun Belediyespor - TOFAŞ

İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Banvit

Muratbey Uşak Sportif - Gaziantep Basketbol

Rönesans TED Ankara Kolejliler - Trabzonspor Medical Park

Beşiktaş Sompo Japan - Fenerbahçe

15. HAFTA (21-22-23 OCAK)

Demir İnşaat Büyükçekmece - Galatasaray Odeabank

Best Balıkesir - Darüşşafaka Doğuş

TOFAŞ - Pınar Karşıyaka

Banvit - Yeşilgiresun Belediyespor

Gaziantep Basketbol - İstanbul Büyükşehir Belediyespor

Trabzonspor Medical Park - Muratbey Uşak Sportif

Fenerbahçe - Rönesans TED Ankara Kolejliler

Beşiktaş Sompo Japan - Anadolu Efes

Kaynak: Editör:
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı